درباره ما

شرکت هاووک اپتیکس”HAWKE OPTICS” از سال ۱۹۸۰ فعالیت خویش را در کشور انگلستان آغاز نموده و اکنون علی رغم توسعه‌ِی قلمرو فعالیت به بیش از ۶۰ کشور جهان از جمله آمریکا، کماکان دفتر مرکزی این شرکت در سوفولک انگلستان است.
تنوع محصولات در کنار کیفیت مناسب سبب‌شده‌است این شرکت طیف گسترده‌ای از مخاطبان را به استفاده از محصولات خویش علاقه‌مند سازد. هرچند محصولات شرکت هاووک در گستره‌ی وسیعی از مدل‌ها و قیمت‌ها تولید می¬شود، اما آنچه این مجموعه را در بین دیگر مجموعه‌های مشابه شاخص نموده‌است، کیفیت بالای هریک از محصولات تولیدی این مجموعه است. تنوع محصولات هاووک به گونه‌ای است که هر شخص متخصص و یا غیرمتخصصی می¬تواند با توجه به سلیقه، کاربری وعلایق خویش، گزینه‌ی مناسب را از میان محصولات تولیدشده بیابد. تخصص‌گرایی، کیفیت بالا و خدمات واقعی پس از فروش در کنار قیمت‌های مناسب، آن چیزی است که علاقه‌مندان را به خرید محصولات هاووک ترغیب می¬نماید.
شرکت بی ویژن افتخار دارد به عنوان نمایندگی رسمی محصولات هاووک در ایران، ارایه‌دهنده‌ی خدمات تخصصی به علاقه‌مندان باشد. برای هرگونه مشاوره، کسب اطلاع از محصولات و یا دیگر خدمات لازم با ما درتماس باشید.