VANTAGE

VANTAGE 20-60×۶۰

مشاهده محصولقیمت مناسب در کنار کیفیت قابل قبول از مشخصات سری اسپاتینک اسکوپهای ونتیج میباشد. منشورهایی از جنس BAK4و پوشش های چندگانه بر روی عدسی ها (FMC) یک تصویر قابل قبول از طبیعت و حیات وحش را پیش روی کاربران قرار می دهد. این محصول بصورت یک پکیج شامل کاور محصول، یک سه پایه رومیزی و همچنین یک باکس با قابلیت بالای تحمل ضربه و فشار به علاقمندان ارایه میشود که آن را به هدیه ای مناسب برای کسانی که به تازگی فعالیت مرتبط خویش را آغاز نموده اند تبدیل مینماید. ضدآب بودن محصول در کنار دارا بودن کاور حمل امکان استفاده از آن را در تمامی شرایط آب و هوایی مهیا کرده است

NATURE TREK

NATURE TREK 20-60×۸۰

مشاهده محصولقیمت مناسب در کنار کیفیت قابل قبول از مشخصات سری اسپاتینک اسکوپهای نیچرترک میباشد. منشورهایی از جنس BAK4و پوشش های چندگانه بر روی عدسی ها (FMC) یک تصویر قابل قبول از طبیعت و حیات وحش را پیش روی کاربران قرار می دهد. این محصول نیز امکان افزودن حلقه اتصال دوربین این امکان را به کاربر می دهد و میتوانید از آن بعنوان یک لنز تله در طبیعت استفاده نماید. ضدآب بودن محصول در کنار دارا بودن کاور حمل با طراحی زیبا و کارامد امکان استفاده از آن را در تمامی شرایط آب و هوایی مهیا کرده است.

NATURE TREK 18-55×۶۵

مشاهده محصولقیمت مناسب در کنار کیفیت قابل قبول از مشخصات سری اسپاتینک اسکوپهای نیچرترک میباشد. منشورهایی از جنس BAK4و پوشش های چندگانه بر روی عدسی ها (FMC) یک تصویر قابل قبول از طبیعت و حیات وحش را پیش روی کاربران قرار می دهد. هرچند بزرگنمایی این مدل از مدل مشابه (NATURE-TREK 20-60×۸۰ – MODEL 55101) کمتر است اما با دارا بودن وزن و حجم کمتر علاقمندان خاص خود را دارد. این محصول نیز امکان افزودن حلقه اتصال دوربین این امکان را به کاربر می دهد و میتوانید از آن بعنوان یک لنز تله در طبیعت استفاده نماید. ضدآب بودن محصول در کنار دارا بودن کاور حمل با طراحی زیبا و کارامد امکان استفاده از آن را در تمامی شرایط آب و هوایی مهیا کرده است.

ENDURANCE

ENDURANCE ED 20-60×۸۵

مشاهده محصولاسپاتینگ اسکوپهای سری ایندورانس پس از سری فرانتیر از جمله برترین های مجموعه هاووک میباشند. منشورهایی از جنس bak4،عدسی هایی با تفرق بسیار کم (ED) و پوشش های چندگانه بر روی عدسی ها (FMC) یک تصویر واقعی از طبیعت و حیات وحش را پیش روی کاربران قرار می­دهد. همچنین طراحی و رنگ زیبای بدنه این محصول در کنار امکان تنظیم زاویه بدنه به کمک رینگ تنظیم، داشتن دو غلتک فوکوس برای تنظیم فوکوس دقیق و سریع از دیگر مشخصه های این محصول است که آن را از نمونه های مشابه متمایز میکند. ضدآب بودن محصول در کنار دارا بودن کاور حمل با طراحی زیبا و کارامد امکان استفاده از آن را در تمامی شرایط آب و هوایی مهیا کرده است.
امکان افزودن حلقه اتصال دوربین این امکان را به کاربر میدهد که از این اسپاتینگ اسکوپ بعنوان یک لنز تله در طبیعت استفاده نماید.

ENDURANCE ED 16-48×۶۸

مشاهده محصولاسپاتینگ اسکوپهای سری ایندورانس پس از سری فرانتیر از جمله برترین های مجموعه هاووک میباشند. منشورهایی از جنس bak4،عدسی هایی با تفرق بسیار کم (ED) و پوشش های چندگانه بر روی عدسی ها (FMC) یک تصویر واقعی از طبیعت و حیات وحش را پیش روی کاربران قرار می­دهد. همچنین طراحی و رنگ زیبای بدنه این محصول در کنار امکان تنظیم زاویه بدنه به کمک رینگ تنظیم، داشتن دو غلتک فوکوس برای تنظیم فوکوس دقیق و سریع از دیگر مشخصه های این محصول است که آن را از نمونه های مشابه متمایز میکند. هرچند بزرگنمایی این مدل از مدل مشابه (ENDURANCE 20-60×۸۵– MODEL 56102) کمتر است اما با دارا بودن وزن و حجم کمتر علاقمندان خاص خود را دارد. ضدآب بودن محصول در کنار دارا بودن کاور حمل با طراحی زیبا و کارامد امکان استفاده از آن را در تمامی شرایط آب و هوایی مهیا کرده است.
امکان افزودن حلقه اتصال دوربین این امکان را به کاربر میدهد که از این اسپاتینگ اسکوپ بعنوان یک لنز تله در طبیعت استفاده نماید.

FRONTIER

FRONTIER ED 20-60×۸۵

مشاهده محصولبدون شک وقتی سخن از یک اسپاتینک اسکوپ مناسب با تصویری بی نقص به میان می آید، در بین محصولات هاووک مدل فرانتیر بهترین گزینه ممکن است. منشورهایی از جنس bak4 ،عدسی هایی با تفرق بسیار کم (ED) و پوشش های چندگانه بر روی عدسی ها(FMC) یک تصویر واقعی از طبیعت و حیات وحش را پیش روی کاربران قرار می­دهد. بدنه بسیار مقاوم با طراحی ویژه در کنار طراحی بروز و تخصصی غلتک فوکوس بصورت رینگ بزرگ گردان، ضد آب بودن و همچنین ضد بخار بودن عدسی ها و بسیاری مشخصات دیگر سبب می شود شما بتوانید از این محصول در تمامی شرایط آب و هوایی به راحتی استفاده نمایید. چشمی این اسپاتینگ اسکوپ نیز با طراحی مناسب آرامش را حین استفاده برای شما به ارمغان می آورد.