SAPPHIRE ED

SAPPHIRE ED 10×۴۳

مشاهده محصولدوربین ۴۳×۱۰ سری سفیر هاووک، حد بالای استانداردهای حرفه ای یک دوربین دوچشمی تمام عیار برای کاربری در هر نوع شرایط آب و هوایی را تعریف کرده است. این دوربین به همراه کیفی شکیل، زیبا و کاربردی از چرم طبیعی ارائه می شود و دارای گارانتی مادام العمر هاووک اپتیک است.

SAPPHIRE ED 10×۲۵

مشاهده محصولدوربین ۱۰×۲۵ هاووک از سری سفیر، تمامی ویژگی های یک دوربین دوچشمی حرفه ای را در ابعادی مینیاتوری داراست. با وجود وزن کمتر از ۲۵۰ گرم، عدسی های ED، بدن های از جنس منیزیم، پوشش فیزکوتینگ منشورها و بسیاری ملاحظات حرفه ای دیگر این جواهر کوچک را به سنگ محک در کلاس خود تعریف کرده اند. این دوربین با گارانتی مادام العمر هاووک اپتیک ارائه می شود.

FRONTIER ED

FRONTIER ED 10×۴۳

مشاهده محصول این دوربینها پس از سری سفیر در رده برترین دوربینهای ساخت شرکت هاووک قرار دارند که با دارا بودن عدسی هایی با تفرق بسیار کم(ed) و پوشش های چندگانه بر روی عدسی ها(fmc) از کیفیتی کم نظیر برخوردارند. این دوربین با داشتن طراحی پیشرفته و کم نظیر کاربری بسیار مناسب و راحتی را برای علاقمندان ایجاد میکند که به نسبت مدل دیگر این سری (FRONTIER 10×۴۲/Model38 203) از ساختاری بروز تر و کیفیتی بالاتر برخوردار است.

FRONTIER ED 10×۴۲

مشاهده محصولاین دوربینها پس از سری سفیر در رده برترین دوربینهای ساخت شرکت هاووک قرار دارند که با دارا بودن عدسی هایی با تفرق بسیار کم(ed) و پوشش های چندگانه بر روی عدسی ها(fmc) از کیفیتی کم نظیر برخوردارند. این دوربین با داشتن ظاهری ساده به نسبت مدل دیگر این سری(FRONTIER 10×۴۳/Model38 303) از اندازه کوچکتری برخوردار است و برای علاقمندانی که به داشتن دوربینی با کیفیت بالا و حجمی کم می­اندیشند مناسب است.

ENDURANCE ED

ENDURANCE ED 10×۳۲

مشاهده محصول دوربینهای سری ایندورانس نیز همانند دو سری سفیر و فرانتیر با داشتن عدسی هایی با تفرق بسیار کم (ED) و پوشش های چندگانه بر روی عدسی ها(FMC) کیفیت تصویر بسیار مناسبی را پیش روی کاربران قرار می­دهد. کیفیت بسیار بالای این سری در مقایسه با نمونه های هم قیمت آنها سبب شده است از استقبال کم نظیری در بین نمونه های مشابه برخوردار باشند. این دوربین با وزنی کم و اندازه ای کوچک به نسبت دیگر نمونه های این سری برای علاقمندانی که نیازمند دوربینی به نسبت کم حجم و سبک اما دارای کیفیتی بالا می­باشند مناسب است.

ENDURANCE ED 10×۴۲

مشاهده محصول دوربینهای سری ایندورانس نیز همانند دو سری سفیر و فرانتیر با داشتن عدسی هایی با تفرق بسیار کم (ED) و پوشش های چندگانه بر روی عدسی ها(FMC) کیفیت تصویر بسیار مناسبی را پیش روی کاربران قرار می­دهد. کیفیت بسیار بالای این سری در مقایسه با نمونه های هم قیمت آنها سبب شده است از استقبال کم نظیری در بین نمونه های مشابه برخوردار باشند. این دوربین با داشتن عدسی شیئی به نسبت بزرگتر از نمونه هم رده خود (ENDURANCE 10×۳۲ – MODEL: 36 207) برای علاقمندانی که خواهان تصویری بهتر و روشنتر در هرگونه شرایط نوری می باشند، مناسب است.

ENDURANCE ED 10×۵۰

مشاهده محصولدوربینهای سری ایندورانس نیز همانند دو سری سفیر و فرانتیر با داشتن عدسی هایی با تفرق بسیار کم (ED) و پوشش های چندگانه بر روی عدسی ها(FMC) کیفیت تصویر بسیار مناسبی را پیش روی کاربران قرار می­دهد. کیفیت بسیار بالای این سری در مقایسه با نمونه های هم قیمت آنها سبب شده است از استقبال کم نظیری در بین نمونه های مشابه برخوردار باشند. این دوربین با داشتن دهانه عدسی شیئی با قطر ۵۰ میلی متر جهت استفاده در محیط های کم نور و یا کاربری های نجومی مناسب است.

ENDURANCE ED 10×۲۵

مشاهده محصولدوربینهای سری ایندورانس نیز همانند دو سری سفیر و فرانتیر با داشتن عدسی هایی با تفرق بسیار کم (ED) و پوشش های چندگانه بر روی عدسی ها(FMC) کیفیت تصویر بسیار مناسبی را پیش روی کاربران قرار می­دهد. کیفیت بسیار بالای این سری در مقایسه با نمونه های هم قیمت آنها سبب شده است از استقبال کم نظیری در بین نمونه های مشابه برخوردار باشند. این دوربین با حجم و وزن بسیار پایین برای آندسته از علاقمندان که نیازمند دوربینی با کیفیت به نسبت بالا در اندازه ای کوچک می­باشند بسیار مناسب است.

NATURE TREK

NATURE TREK 15×۵۰

مشاهده محصولدوربینهای سری نیچرترک با داشتن پوشش های چندگانه بر روی عدسی ها(FMC) تصویری با رنگهای زیبای و کیفیتی مشابه با طبیعت پیرامون به شما ارایه می­کند. روکش بدنه مقاوم در برابر ضربه درکنار قابلیت ضدآب و ضد بخار بودن این سری از دوربین ها از جمله علل انتخاب طرفداران این گروه از محصولات هاووک می باشد. تک چشمی های این سری ضمن دارا بودن همه مشخصه های این گروه از محصولات هاووک، توانسته است با طراحی کم نظیری امکان استفاده از این دوربین را تنها با یکدست فراهم آورده است. وجود غلتک فوکوس طراحی شده بر روی دوربین این امکان را فراهم آوردهاست تا ضمن نگهداری دوربین با یک دست همزمان امکان تنطیم فوکوس نیز فراهم آید.این مدل با داشتن امکان اتصال به سه پایه و همچنین بزرگنمایی بالاتر به نسبت دوربین های چشمی معمول (۱۵برابر) میتواند به عنوان اسپاتینگ اسکوپ/تلسکوپ ابتدایی نیز استفاده شود.

NATURE TREK 10×۵۰

مشاهده محصول دوربینهای سری نیچرترک با داشتن پوشش های چندگانه بر روی عدسی ها(FMC) تصویری با رنگهای زیبای و کیفیتی مشابه با طبیعت پیرامون به شما ارایه می­کند. روکش بدنه مقاوم در برابر ضربه درکنار قابلیت ضدآب و ضد بخار بودن این سری از دوربین ها از جمله علل انتخاب طرفداران این گروه از محصولات هاووک می باشد. تک چشمی های این سری ضمن دارا بودن همه مشخصه های این گروه از محصولات هاووک، توانسته است با طراحی کم نظیری امکان استفاده از این دوربین را تنها با یکدست فراهم آورده است. وجود غلتک فوکوس طراحی شده بر روی دوربین این امکان را فراهم آوردهاست تا ضمن نگهداری دوربین با یک دست همزمان امکان تنطیم فوکوس نیز فراهم آید. امکان اتصال تک چشمی به سه پایه نیز از دیگر مشخصه های بارز این محصول به نسبت دیگر محصولات مشابه است.

NATURE TREK 10×۳۲

مشاهده محصولدوربینهای سری نیچرترک با داشتن پوشش های چندگانه بر روی عدسی ها(FMC) تصویری با رنگهای زیبای و کیفیتی مشابه با طبیعت پیرامون به شما ارایه می­کند. روکش بدنه مقاوم در برابر ضربه درکنار قابلیت ضدآب و ضد بخار بودن این سری از دوربین ها از جمله علل انتخاب طرفداران این گروه از محصولات هاووک می باشد. این دوربین با اندازه و حجم کم برای افرادی که علاقمند داشتن دئوربینی با حجم و وزن کم اما مقاوم در برابر آب و ضربه هستند مناسب است.

NATURE TREK 8×۴۲

مشاهده محصولدوربینهای سری نیچرترک با داشتن پوشش های چندگانه بر روی عدسی ها(FMC) تصویری با رنگهای زیبای و کیفیتی مشابه با طبیعت پیرامون به شما ارایه می­کند. روکش بدنه مقاوم در برابر ضربه درکنار قابلیت ضدآب و ضد بخار بودن این سری از دوربین ها از جمله علل انتخاب طرفداران این گروه از محصولات هاووک می باشد. این دوربین با بزرگنمایی ۸ برای کاربری هایی که به بزرگنمایی بالایی نیاز ندارد بسیار مناسب است و آرامش کم نظیری را برای شما چشمان شما به ارمغان می آورد.

NATURE TREK 10×۴۲

مشاهده محصولدوربینهای سری نیچرترک با داشتن پوشش های چندگانه بر روی عدسی ها(FMC) تصویری با رنگهای زیبای و کیفیتی مشابه با طبیعت پیرامون به شما ارایه می­کند. روکش بدنه مقاوم در برابر ضربه درکنار قابلیت ضدآب و ضد بخار بودن این سری از دوربین ها از جمله علل انتخاب طرفداران این گروه از محصولات هاووک می باشد. این دوربین با بزرگنمایی ۱۰ از قدرت بالاتری به نسبت هم رده خود (Nature-Trek 8×۴۲ – model 35 102) برخوردار است و جهت استفاده در محیط های باز مناسب است.

VANTAGE

VANTAGE 10×۴۲

مشاهده محصولکیفیت مناسب به نسبت قیمت از مهمترین مشخصه های این سری از محصولات هاووک می باشد. استفاده از روکش بدنه مناسب به همراه عدسی هایی با حداقل تفرق نوری به نسبت قیمت و همچنین ارایه تصویری با رنگهای واقعی مواردی هستند که شرکت سازنده به جهت ایجاد آن در این سری از محصولات خویش به خود میبالد. این محصول برای کسانی که قصد شروع لذت بردن از تماشای طبیعت از عدسی دوربین را دارند اما نمی­خواهند هزینه زیادی برای آن صرف کنند مناسب است.